3D webkamera König a 3D brýle

Web kameru má v sobě už dávno zabudovanou snad každý notebook. Kvalita takové webcamery ale nebývá bůhvíjaká. Natož aby dokázala nějaké super fičury jako je např. snímání ve 3D.

3D webkamera König a 3D brýle

Pokud jste fanoušek těchto technických vychytávek, je důvod přelepit oko kamery na vašem noťasu náplastí a poohlídnou se po nějaké hi-tech 3D web kameře. Jeden tip nabízíme.

USB webová kamera 3D od výrobce König, která vypadá jako roztomilý mimozemšťan.

3D webkamera König a 3D brýle

K čemu je 3D webkamera König dobrá? Tak jako každou webkameru i 3D web kameru využijete nejčastěji při komunikaci přes počítač prostřednictvím programů Skype, Jabber, Google Talk, MSN apod. Na rozdíl od těch obyčejných kamer, snímá tato kamera ve 3D, takže svým známým dopřejete tak trochu sci-fi vizuální zážitek. Kdo by netoužil po tom vidět vás trojrozměrně, kdo by nechtěl chatovat s takovým tak trochu Avatarem, že?

Takže dohromady je 3D webcamera vlastně k ničemu, stejně třeba jako 3D televize. Ale to neznamená, že z věcí, které jsou de facto k ničemu, nemůže mít člověk radost. Bývá to právě naopak. Největší radost míváme z malých nesmyslů, hi-tech hraček, ze značkového zboží... a proč by si člověk nemohl radost nedopřát, když na to, jak se říká, má, no ne?

 

3D brýle König

Součástí balení web kamery jsou také 3D brýle, bez kterých by byla tato web kamera k ničemu. 3D brýle budou potřebovat lidé, se kterými budete prostřednictvím této web kamery komunikovat. K této webce se dodává šest kusů brýlí, dva kusy jsou kvalitní plastové, zbývající čtyři jsou z papíru a za moc nestojí, ale svou službu udělají. Takže ty papírové brýle dejte těm, se kterými moc rádi nekomunikujete, třeba tchýni nebo tak.

3D web kamera König je určena pro počítače s OS Windows. Vzhledem k nutnosti speciálního softwaru, který výrobce kamery dodává právě jen pro Windows, nevidím zprovoznění této 3D web kamery pod linuxem nebo iOS příliš růžově. Ale kdo ví.

Hodnocení čtenářů: 
Orientační cena: 
1.500 Kč
Koupit / web prodejce: 

Přidat komentář