Pohádky ke čtení, recenze na hračky

Přihlásit se k odběru zdroj Pohádky ke čtení, recenze na hračky
Pohádky k přečtení, texty, knihy pro děti, tvoření s dětmi, recenze na hračky.
Aktualizace: 20 hodin 15 min zpět

Montessori hračky a pomůcky

17. 09. 2020
Montessori hračky pomáhají přirozeně rozvíjet schopnosti dětí. Vyzkoušejte si se svými dětmi tyto promyšlené pomůcky.

Co má čert za rohama?

17. 09. 2020
Pohádka o nešikovných čertech a jedné chytré čertici a také o tom, proč se konala čertovská oslava, co se na ní událo a kdo a co má v pekle za rohama.

Usínáček muchláček

15. 09. 2020
Usínáček, hajánek, muchláček. Ať už tomu říkáte jakkoliv, je to ta roztomilá věc, která miminku dělá příjemnou společnost při usínání.

O Budulínkovi

10. 09. 2020
Oblíbená pohádka O Budulínkovi v modernějším kabátě. Přečti si text klasické pohádky v úpravě, která je aktualizovaná pro dnešní malé čtenáře. Těš se na zábavu i ponaučení.

Plyšový medvídek

09. 09. 2020
Tady na tebe čekají plyšoví medvídci: Ten nejroztomilejší méďa, ten největší (medvěd větší než dítě) i ten nejpřítulnější medvídek (dárek pro tvou lásku?). Určitě si vybereš!

Hot wheels. Autíčka, dráhy a doplňky

08. 09. 2020
Autíčka Hot Wheels uhánějí po závodní dráze. Klukům okolo dráhy planou oči nadšením. Víte, proč se jim tak moc líbí zrovna tato hračka? Pojďte se podívat!

Panenky Llorens

03. 09. 2020
Realistická panenka Llorens neboli ručně vyrobená krásná hračka ze Španělska, kterou si vaše holčička zamiluje. Pojďte se na panenky Llorens podívat!

Stolní hokej Stiga a další hokejové hry

03. 09. 2020
Stolní hokej je oblíbená společenská hra, která trénuje postřeh a rychlost. Postavte si v obýváku zimní stadion a začněte hrát! Turnaj ve stolním hokeji si užijí kluci i dospěláci.

Houpací kůň a nejkrásnější houpadla pro děti

02. 09. 2020
Houpací koník je symbolem dětství. Kůň anebo jiné zvířátko na houpání: Kohout, oslík, ovečka, jednorožec… Podívejte se na ta nejkrásnější houpadla pro děti.

Plyšový pejsek

01. 09. 2020
Nejlepší přítel člověka v plyšovém provedení. Plyšový pes je krásně heboučký dárek a navíc: jeho nový paniček ho nebude muset venčit.

Kuchyňky pro panenky

15. 04. 2020
Co jedí panenky? To, co si uvaří ve své kuchyňce! Vyber si tu nejlepší kuchyň pro svou panenku, přece ji nenecháš trpět hlady!

Figurky dinosaurů

04. 04. 2020
Přestože většinou vypadají hrozivě, jsou dinosauří figurky oblíbené hračky. S dinosaury si hrají kluci i dívky a velmi rádi je okusují i pejsci. Podívejte se na ty nejzajímavější figurky dinosaurů.

Doktorský kufřík pro děti. Hra na lékaře.

18. 03. 2020
I v nelehké době hrozící pandemie virového onemocnění se děti musí zabavit. Hrají si na doktory a k tomu potřebují lékařské kufříky s léky, rouškou, obvazy a lékařským vybavením.

Figurky, fan předměty a hračky ze hry Fortnite

13. 03. 2020
Paříš videohru Fortnite? A jsi skalní? Tak mrkni na tyto figurky, plyšáky, zbraně a další tematické hračky z Fortnite, které nesmí chybět ve tvém herním doupěti.

Plyšový králíček

12. 03. 2020
Kdo má nejhebčí kožíšek? No přeci králíček! Podívej se na heboučké plyšové králíky a zajíce, s kterými se můžeš pomazlit, aniž bys musel řešit jejich bobky.

Video: říkanka s tleskáním Čoko čoko lá da

11. 03. 2020
Vytleskávačka, rytmická hra pro děti neboli říkanka s pohyby, která procvičí koordinaci a motoriku. Naučte se plácat rukama do rytmu říkanky Čoko čoko lá da.

Domečky pro panenky

11. 03. 2020
Po domečku pro panenky touží každá holčička. A není divu: vypadají nádherně. Podívejte se na ty nejkrásnější, které se dají běžně koupit.

Kovové stavebnice Metal Earth

10. 03. 2020
Detailní kovový model letadla, lodě ze Star Wars, Eiffelové věže nebo třeba figurku Iron Man. To vše si můžete sestavit díky stavebnicím Metal Earth.

Hurá, mám pro panenku cestovní postýlku!

08. 03. 2020
Barča s Maruškou se chystají na chatu. Balí si hračky. Kde ale bude spinkat malá panenka Baruška? Výlet zachrání cestovní postýlka pro panenky.

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

07. 03. 2020
Klasická pohádka od Karla Jaromíra Erbena o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém.

Stránky