Retro kryty na iPhone

Pro telefony iPhone je na trhu k dispozici celá řada různých krytů, pouzder a obalů. A nemusí jít vždy o to, aby telefon vypadal elegantně nebo například futuristicky. Důležité je držet styl. A někdo má rád retro!

Kryt iPhone 90. léta

Proč dávat kryty a obaly na telefon? Jasně, abychom mobil chránili před poškozením, odřením apod. Nikdo nemá rád obité rohy. Jenže telefon je potřeba nejen chránit, ale s telefonem se musíte také dobře cítit.

Telefon musí dobře vypadat, musí být zajímavý, jedinečný. Proto si telefony obzvláštňujeme barevnými kryty a nosíme je v ozdobných pouzdrech.

S repro kryty na telefony iPhone se vydáte zpátky do dnů, kdy o iPhonech ještě neměl nikdo ani páru. Možná jen Steven Jobs, tomu bych ještě tak věřil.

iPhone ve stylu 90. let

Retro kryt na iPhone ála vrcholná 90. léta odráží tehdy nastupující moderní trend, kterým byly první zavírací telefony. Říkalo se jim také véčka a nebo (anglicky) flip - a už se s nimi prakticky nesetkáte.

Pokud si tento retro obal nekoupíte a nenasadíte si jej na svůj iPhone 4 nebo 4S (pro které je určen).

Kryt nebrání v používání telefonu, všechna tlačítka jsou dostupná (moc jich na iPhonu koneckonců ani není). A navíc s tímto krytem na mobil bude váš iPhone tak chráněný a bude v takovém bezpečí jako by seděl v tanku (když "véčko" zaklapnete).

Retro kryt pro iPhone z 80.

Druhý obrázek prezentuje kryt na iPhone ve stylu ještě hlubší minulosti: ve stylu 80. let.

V 80. letech se nám lidem za železnou oponou o mobilních telefonech ani nezdálo. Jen fanoušci sci-fi literatury měli jakýsi skrytý pocit, že by se cosi takového jako mobil mohlo někdy objevit. My ostatní jsme svorně chodili telefonovat na poštu nebo do telefonní budky na ulici, protože tenkrát ani v domácnostech nebyl telefon samozřejmostí.

Retro kryt ve stylu 80. let je určen pro iPhony 3GS, 4 a 4S. iPhone 5 se do něj nevejde. (Pokud chcete retro obal pro iPhone 5, nezbyde vám než se pokusit najít telefonní budku a zatelefonovat z té budky, samozřejmě přes iPhone 5 - také to bude takové stylové retro devil).

Kryt iPhone 80. léta
Hodnocení čtenářů: 

Komentáře

Nejlepší kryt na iphone je ponožka :)

Je to sexi napad

Přidat komentář