Náhubek pro psa á la kachna

Quack je náhubek pro psa, který z vašeho psa udělá kachnu. Nemyslím si, že je zrovna psím snem proměnit se v toho stupidního opeřence, ale psí páničci mívají různé nápady. A pes je jenom pes a musí poslouchat a snášet manýry svých extravagantních pánů, kteří chtějí ohromit své okolí.

Náhubky pro psy Quack

Tento humorný náhubek pro psy vymysleli Japonci, což možná mnohé vysvětluje, neboť vyspělý svět se vyžívá v bizarnostech. Japonská firma OPPO kromě netradičních psích náhubků nabízí ale například i designově zajímavé košíky pro kočky, které hezky zapadnou do moderního interiéru bytu.

Náhubky pro psy Quack se vyrábějí ve třech velikostech pro čumáky o rozměrech S, M a L. Náhubek je vyroben ze silikonu, plastu, bavlny a kousku ocele na sponě. Náhubky jsou k dostání ve třech barevných variantách: růžové, žluté a hnědé.

Náhubek pro psa Quack

Pokud chcete udělat ze svého psa hvězdu večírku tím, že mu pořídíte náhubek ze silikonu (stejně jako když jste z manželky udělali hvězdu večírku, když jste jí pořídili ze silikonu prsa), asi vám to zatím žádný český e-shop neumožní a budete muset objednávat přímo v Japonsku.

Ale pokud nechcete, aby váš pes vypadal jako kachna, ale naopak aby vypadal drsně jako pořádný trhač s plechovým sítem na tlamě, tak mu pořiďte nějaký takový klasický drátěný náhubek. Určitě vám bude vděčný.

Náhubky pro psy Quack

Hodnocení čtenářů: 

Komentáře

Jméno: 
Katka
Pro naší Amálku jsme si pořídili také jeden z ne úplně tradičních náhubků. Ke koupi mě inspiroval tento článek: htt... Myslím, že nejsem jediná, kterou tyto náhubky zaujali a proto jsem hned pořídila. :)

Přidat komentář