Limitovaná edice fotoaparátu Leica X2 Paul Smith

Špičkový fotoaparát Leica X2 se objevil v limitované designové edici. Vzhled foťáku navrhl britský módní návrhář Paul Smith. Tato speciální edice nese také jeho jméno: Leica X2 Edition Paul Smith.

Leica X2 Edition Paul Smith

Leica X2 je digitální 16,2 MPx kompaktní fotoaparát pro náročné, který zaujme svým retro stylem, ale který taktéž nabízí mimořádnou vysokou obrazovou kvalitu.

Paul Smith coby módní návrhář je známý svou oblibou pro syté barvy. Toto své barevné vidění světa vtiskl v roli designera také do Leicy X2.

Vrchní část fotoaparátu je zbarvená do sytě oranžové, zatímco spodní okraj foťáku je zářivě žlutý až žlutozelený. Tělo digitálního kompaktu je matně černé, stejně jako běžná edice Leicy X2. Na krytce blesku je obrázek žárovky, která vypadá, jakoby byla nakreslená ručně, a alespoň na mě působí velmi dobře. Ostatně stejně jako celý fotoaparát, jehož design je pozoruhodný i bez této stylové úpravy. Natož pak s ní. Pecka!

Jelikož se jedná o limitovanou edici, je pochopitelné, že kusů, které se v této upravě dostanou do prodeje, je omezené množství. Konkrétně se jedná 1500 fotoaparátů. Každý foťák bude označen pořadovým číslem.

Leica X2

Leica X2 Edition Paul Smith se začne prodávat již v říjnu a bude stát v přepočtu kolem 60 až 70 tisíc korun. Pro srovnání klasická verze Leicy X2 není také žádná láce, prodává se za cenu kolem 42.000 Kč.

Hodnocení čtenářů: 
Koupit / web prodejce: 

Komentáře

Hezká záležitost

Jméno: 
sys
foťák pro snoby, co mají plné kapsy peněz, jinak k ničemu...ani fotit se nemusí umět, stačí na krk zavěsit...:-)

Jméno: 
***
Paul Smith coby módní návrhář je známý svou oblibou pro syté barvy. Toto své barevné vidění světa vtiskl v roli designera také do Leicy X2. Měl by se věnovat něčemu jinému, třeba podprsenkám !!! Je to děsivé - Leicu tím doslovně zkazil, to není ani pro ty snoby, ale pro blby. Škoda nádherného foťáku, takto ho prznit!

Přidat komentář