Vánoční sněhová vločka z krystalu Swarovski

Blíží se Vánoce a mnozí prodejci už rozjeli své Vánoční kampaně. Vánoční prodejní strategií přitom vždy nebývá dávat zákazníkům slevu. Prodejci využívají předvánoční nákupní horečku spotřebitelů a připravují si mnohem rafinovanější způsoby, jak prodat zrovna své zboží, než je nějaké obyčejná sleva nebo výprodej. Někteří výrobci a obchodníci se například snaží využít čas Vánoc k nabídce něčeho speciálního až exkluzivního.

Vánoční sněhová vločka z krystalu Swarovski

Příkladem může být značka Swarovski. Nečekejte žádné výprodeje (opravdu, pánové, nedoufejte, že od Swarovského levně pořídíte dárek pod stromeček pro svou milou).

Swarovski připravil výroční limitovanou edici vánoční ozdoby: Vánoční sněhová vločka z krystalu Swarovski.

Této pozoruhodné snobské dekorace bylo vyrobeno pouze 1000 kusů (edice pro rok 2012). Ty jsou navíc číslovány, takže jde o šperk pro sběratele. I když by to této křišťálové sněhové vločce určitě slušelo na jakémkoliv vánočním stromečku (pokud nebude z umělé hmoty).

A cena je také zajímavá. V přepočtu si Swarovski řekne o bezmála 40.000 Kč. Za toto hezké dekorativní těžítko ve tvaru vánoční vločky utratí takové peníze jen nadšený příznivce nebo sběratel značky Swarovski - a nebo snob. Přičemž může jít bez urážky docela pravděpodobně o tutéž osobu. Možná se najdou i tací, kteří tento šperk či dekoraci budou chtít koupit jako investici. Já bych to ale nedělala, já bých více věřila třeba zlatu.

Tak hezké svátky!

Hodnocení čtenářů: 

Komentáře

mě se to teda lýbí!

Mohu se zeptat jakou má hodnotu dnes ? Odpověď prosím na e-mail eliska.holec@seznam.cz děkuji

Přidat komentář