Dobrý i pro tchyni: Ruční vysavač SENCOR SVC 190W

Vybíral jsem si ruční vysavač na baterii pro rychlé použití v domácnosti. Pročítal jsem na internetu různé recenze a doporučení. Zatím jsem ten ideální vysavač pro naše domácí potřeby zatím nenašel. Ale tip už mám. Ruční vysavač Sencor SVC 190 W.

Dobrý i pro tchyni: Ruční vysavač SENCOR SVC 190W

Tento ruční vysavač od Sencoru sice příliš nevybočuje ze standardní nabídky ostatních značek, nenabízí vlastně nic navíc, vzhledově jde taktéž o docela obyčejný běžný ruční vysavač, mé potřeby ale splňovat asi bude – ale proč o tomto vysavači píšu a proč je momentálně v mých TOP 3, mezi kterými se rozhoduji, je z důvodu docela jiného. Zaujala mě totiž jedna hláška, kterou napsal ve své uživatelské recenzi na webu srovnávače zboží Heureka.cz jeden uživatel, cituji: „Jako dárek pro Tchyni splnil (tento vysavač) očekávání, po skončení záruky asi pořídí kvalitnější :-))“.

Tomu se říká výstižná (a dvojsmyslná) charakteristika! Vzhledem k tomu, že se s tímto vysavačem může vysávat třeba i popel (např kolem krbu apod.), napadlo mne, zda pisatel zmiňované recenze měl na mysli záruku vysavače nebo své tchyně. V každém případě kvalitnější by se mu asi hodilo obojí, záleží ovšem na poměru výkon cena, zkrátka za částku, kterou je ochoten investovat, nejspíše nic kvalitnějšího pořídit nelze.

Závěrem této mé „vzletné úvahy“ doplním několik technických údajů. Ruční akumulátorový vysavač Sencor SVC 190W je možné použít pro vysávání suchých i mokrých nečistot, má omyvatelný permanentní filtr a je dodáván s příslušenstvím kartáčová hubice, štěrbinová hubice a nástavec pro vysávání mokrých nečistot.

Klady: 
  • levný
  • dostatečný sací výkon (s přhlédnutím k ceně)
Zápory: 
  • možná trochu hlučnější
Hodnocení čtenářů: 

Přidat komentář