Elektrická plácačka na mouchy

K povinné letní výbavě nutně patří nějaký ten odpuzovač hmyzu. Zároveň si jen málokdo dokáže představit léto bez sportovního vyžití, bez rekreačního sportu, např. bez tenisu.

Elektrická plácačka na mouchy

A možná vás, stejně jako mě, napadla taková jedna prostá otázka: Dají se obě tyto věci vyřešit společně, takříkajíc sestřelit dvě mouchy jednou ranou?

Ano, samozřejmě! Řešením je elektrická plácačka na mouchy.

Elektrická plácačka na mouchy má tvar tenisové rakety a stejným způsobem, jakým se na kurtech provádějí tenisové údery, všechny ty backhandy a forehandy a smeče, tak stejným způsobem se s touto plácačkou dá mordovat otravný létající hmyz.

Plácačka na mouchy je poháněna dvěma tužkovými bateriemi, takže se tento odpuzovač a hubič komárů hodí i na méně civilizovaná místa, jako jsou např. chaty a sruby postavené v zapadlých končinách světa, kde ani lišky nepřijdou dát dobrou noc (jenže komár není liška, ti jsou všude, i tam).

Takže pokud jste zvyklí dát si před spaním pár setů kondičního tenisu a nebo chcete letní měsíce využít k formování postavy a posílení svého kardiovaskulárního systému, nenechte si krev z těla vysávat obtěžujícím hmyzem, komáry a podobnou havětí a raději je vyzvěte na tenisový match. Slavnou salátovou mísu pro vítěze Wimbledonu asi nevyhrajete, ale třeba takový chutný salát k večeři, bez milionu titěrných mušek, které si po něm zvesela lezou, rozhodně také stojí za pravidelný trénink s touto elektrickou plácačkou na mouchy.

Princip fungování elektrické plácačky na hmyzem

Elektrická plácačka na mouchy je vybavena výpletem, do nějž je pomocí baterií hnán elektrický proud. Jde sice jen o malý proud, ale mouchu nebo komára bezpečně popraví pouhé setkání s povrchem tohoto elektrického výpletu. Na druhé straně jde o tak malou el. energii, že člověku neublíží (navíc je plácačka vybavena ještě ochranou mřížkou).

snadno se zbavíte much na 2 AA baterie Elektrická plácačka na mouchy. Zbavte se otravných much stylově! Při styku se síťkou dostane moucha elektricky šok, ze kterého se již neprobere. Na 2 AA baterie, které nejsou součástí dodávky. Dodáváme v různých barvách bez možnosti výběru. Nevhodné pro děti. Rozměry: 44 x 17 cm

Hodnocení čtenářů: 

Přidat komentář