Handsfree bluetooth sluchátko Prada LG HBM-906

Výrobce širokého sortimentu elektroniky LG a módní značka Prada spojily své síly, aby vytvořily další produkt z kategorie luxusní. Tentokrát představili elegantní příslušenství k mobilnímu telefonu: Handsfree bluetooth sluchátko Prada LG HBM-906. Jde o nejvyšší řadu luxusních handsfree sluchátek této značky, které fungují přes technologii bluetooth.

Bluetooth handsfree sluchátko Prada LG HBM-906

Tvar bezdrátového sluchátka LG Prada se povedl, sluchátko je (tak jak by vzhledem ke svému určení rozhodně mělo být) elegantní. Sluchátko je symetrické a svým hrotovitým tvarem vypadá dynamicky, což koresponduje s byznys prostředím, pro které je sluchátko primárně určeno.

Sluchátko je vyvedené v lesklé černé barvě a je orámováno chromovým proužkem. Uprostřed těla sluchátka se nachází známe logo/nadpis PRADA. Je evidentní, že designeři tohoto handsfree se snažili vytěžit co nejvíce z kontrastu lesklé černé barvy a lesklého "bílého" chromu a musím uznat, že tato kombinace opravdu funguje. Dále je evidentní, že vzhledem tohoto sluchátka designeři neskrývaně odkazují na poslední model svého mobilního telefonu LG Prada 3.0 a pokračují tak v načaté designové línii dvouznačky LG a Prada.

NameAlert

Ve spojení s telefonem na platformě Android a nainstalovanou aplikací LG HBM-905 / HBM-906 Extender nabídne toto sluchátko zajímavou funkci, která se jmenuje NameAlert. Funkce NameAlert se postará o to, aby vám sluchátko Prada LG při oznámení příchozího hovoru zašeptalo do ucha jméno volajícího. Funkce využívá technologii TTS (text-to-Speech), pomocí níž lze převádět text do mluveného slova. Bohužel je podporována pouze angličtina a španělština.

Bezdrátové sluchátko Prada LG HBM-906 se jistě bude moc hezky vyjímat na oušku krásných sekretářek, hned vedle houpající se náušnice se vsazeným malinkatým diamantem (sekretářky nemohou nosit velké diamanty, leda by si je opravdu zasloužily).

Handsfree sluchátko Prada LG HBM-906 se bude prodávat ve vybraných prodejnách LG a Prada a cena by měla být těsně pod 3.000 Kč.

 

Spolupráce mezi LG a značkou Prada probíhá již několik let (od roku 2007). Známe jsou především designové telefony, které se prodávají pod značkou LG Prada. V současné době je v prodeji již třetí generace telefonu s označením LG P940 Prada 3.0, který je stejně jako předchozí generace postaven na operačním systému Android. Recenze na telefon jsou vesměs pozitivní.

Hodnocení čtenářů: 

Komentáře

Myslíte, že by mohlo být kompatibilní i s Iphonem? Děkuji za odpověď. Nedvědová

Mno myslím, že jako BT sluchátko možná jo, ale nejspíše nebude funkční funkce NameAlert, což je myslím docela podstatné. Jinak to sluchátko vypadá opravdu krásně.

Je nádherné, proto bych i funkci NameAlert oželela, problém je, že nevím, kde jej sehnat - kontaktovala jsem centrálu LG a bylo mi řečeno, že podle oficiálních informací tato sluchátka nebudou k dostání na českém trhu.

tak to bohužel nedokážu poradit...

Přidat komentář