Krmítko pro psa Pet Feeder

  • Posted on: 4 May 2013
  • By: Hynek Veselý

Dneska tady máme jednu super vychytávku, která nadchne všechny chovatele! Máte doma v bytě psa, kočku nebo jiné čtyřnohé zvířátko a občas je necháváte doma samotné? Určitě se jim to nelíbí. Domácí zvířátka jsou zvyklá na společnost a samotným jim je smutno. A navíc budou mít hlad! Nikdo není doma, takže jim nikdo nenasype granule do misky.

Krmítko pro psa Pet Feeder

Ovšem i tato nepříjemnost se dá řešit. Požádejte známé nebo si najměte chůvu, aby vaše zvířátko nakrmili. A nebo existuje ještě snadnější způsob, jak nasytit vašeho zvířecího miláčka v době vaší nepřítomnosti. Pořiďte si krmítko s automatickým dávkovačem žrádla!

Krmítko pro psa Pet Feeder je automatický dávkovač krmiva. Jeho čtyři misky zajistí, že váš mazlíček dostane svou potravu, i když zrovna nejste doma. Každá ze čtyř samostatných přihrádek na potravu má objem 0,5 l, což by mělo stačit i většímu psu. Misky se snadno čistí a krmítko se dobře udržuje v tzv. kulturním stavu.

Užitečná věcička pro každého chovatele, který občas musí svá zvířata nechat bez dozoru. Naštěstí už je nemusí nechávat také hladová.

Ale to není všechno!

Krmítko Pet Feeder disponuje ještě jednou vychytávkou. Krmítko má zabudovaný mikrofon, reproduktor a indikátor stavu baterie. Ptáte se proč? Inu, do krmítka můžete nahrát vzkaz pro svého psa nebo kočku a miska pak v pravý čas vašeho mazlíka přivolá k sobě a začne mu ládovat bříško. Čas krmení se dá nastavit v intervalech 8,12 nebo 24 hodin.

Klady: 

Pejsek nehladoví

Zápory: 

Mazlíček nemá při jídle společnost

Hodnocení čtenářů: 
Orientační cena: 
390.00 Kč

Přidat komentář