Krokodýlí hlava do zahradního jezírka

  • Posted on: 11 July 2013
  • By: Lukáš Přeček

Máte zahradu a na zahradě jezírko, takovou tu okrasnou nádrž s uměle vytvořenou skalkou, přes kterou se klene malý japonský zahradní most?

Krokodýlí hlava do zahradního jezírka

Tak to ještě potřebujete krokodýla! Nebo alespoň krokodýlí hlavu.

Ptáte se, k čemu je taková krokodýlí hlava dobrá?

  1. na ozdobu. Pokud ji dobře naaranžujete a zakomponujete do jezírka, bude vypadat fakt skvěle. Takovou originální výzdobu jen tak někde nenajdete.
  2. místo psa. Krokodýl je mnohem lepší hlídač na zahradu než pes. Zloději nemají šanci a sousedi už nebudou otravovat, jestli se můžou stavit na kafe.
  3. ochrání dítě před utonutím. Když bude ze zahradního jezírka vykukovat otevřená tlama krokodýla s čelistmi plnými ostrých zubů, věřte, že vaše nezbedné dítě se tomu jezírku obloukem vyhne, a tudíž do něj nespadne.

Takže pokud si jako chovatel dostatečně nevěříte nebo prostě nemáte čas se starat o živého krokodýla, kupte si alespoň jeho hlavu. Určitě vám dobře poslouží i ona. Skalku a túje má dneska na zahradě už každý!

Krokodýlí hlavu jen opravdoví estéti!

Materiál: polyresin, PU

Rozměry: 45 x 23 x 25 cm

Vyzdobte své jezírko. Poklidné jezírko a z něho vykukující krokodýlí hlava zarucí, že vaše zahrada získá nádech originality.   Materiál: polyresin, PU   Rozměry: 45 x 23 x 25 cm
Klady: 
  • originální zahradní dekorace
  • krokodýlí hlava je vyrobena z plastu, takže neshnije a dá se umývat
Zápory: 
  • není pro slabší povahy
  • každému se nemusí líbit tento styl výzdoby
Hodnocení čtenářů: 
Orientační cena: 
599.00 Kč

Přidat komentář