Nejlevnější elektrický ruční frapovač (napěňovač mléka Banquet Culinaria)

  • Posted on: 6 August 2013
  • By: Kamil Vočko

Asi nejlevnější elektrický ruční frapovač, který se dá v současné době koupit, je napěňovač mléka Banquet Culinaria. V některých obchodech se dá pořídit za méně než 70 Kč, v průměru pak stojí těsně pod stovku.

Napěňovač mléka Banquet Culinaria

Frapovač značky Banquet je jednoduchý domácí přístroj na přípravu frappé a podobných nápojů, jejichž základem je našlehané mléko a káva (espresso). Šlehač pohání jedna tužková baterie, nezapojuje se tedy do elektrické sítě, ale na ušlehání kapky mléka do kávy jeho výkon bohatě dostačuje. V kavárnách pochopitelně používají profesionální přístroje s mnohem větším výkonem (ale také za mnohem vyšší pořizovací cenu), které jsou ale pro občasné domácí použití podle mého názoru zbytečně drahým a hlavně nevyužitým luxusem.

Pokud si chcete například teď v létě připravit mléčný osvěžující nápoj jako je domácí ledové latté a nevíte jak na to, respektive víte, ale nemáte doma ruční nebo elektrický šlehač na mléko nebo jiný nástroj, kterým se dá mléko dobře napěnit, pořiďte si frapovač Banquet Culinaria nebo nějakého podobného levného kuchyňského pomocníka. Za pár korun dostanete dost muziky na to, abyste se „roztančili“ v rytmu pravého domácího latté. A nezapomeňte v pěně nápoje vytvořit krásný latté art (obrázek v pěně), kterým překvapíte a potěšíte své blízké.

Web prodejce: 
Klady: 
  • velmi nízká cena
Hodnocení čtenářů: 
Orientační cena: 
64.00 Kč

Přidat komentář