První prémiová sluchátka Onkyo (ES-HF300)

Ani se tomu nechce věřit, že společnost Onkyo, tento věhlasný japonský výrobce značkové elektroniky a především audio techniky, nikdy ve své dlouhé historii nevyrobila audio sluchátka. Nikdy až doposud.

Sluchátka Onkyo

Do historie firmy Onkyo bude brzy připsána další kapitola. Sortiment výrobků bude letos na jaře rozšířen o další produktovou řadu, o hlavová sluchátka. Můžeme se těšit na nový „odstín hudby“, který svým zákazníkům společnost Onkyo, jejíž jméno v překladu znamená harmonie zvuků, může nabídnout.

Zesilovač, tuner, AV receiver, reproduktory nebo CD přehrávač od Onkyo (případně rovnou celou HiFi sestavu nebo domácí kino) má doma nejeden hudební fajnšmekr, budou sluchátka od Onkyo stejně kvalitní? Pokud bych si mohl dovolit soudit jen podle designu (a navíc pouze z obrázků), tak musím přiznat, že na první pohled na mě sluchátka zapůsobila dobře.

Prvním modelem prémiové řady sluchátek bude Onkyo ES-HF300. Reproduktory široké 40 mm (10 Hz-27 kHz) budou vyráběna s použitím titanu. Budou usazeny v hliníkovém krytu a k přehrávači se budou připojovat odnímatelným měděným kabelem. Cena v USA bude 179 dolarů. U nás zatím nebyla cena stanovena a dokonce není ani 100% jisté, zda se vůbec tato sluchátka budou u nás prodávat.

Klady: 

Prémiová značka (obrovské zkušenosti s audio technikou)

Zápory: 

To se uvidí, až se sluchátka začnou prodávat a budou k dispozici první recenze.

Hodnocení čtenářů: 
Orientační cena: 
179 $
Koupit / web prodejce: 
sluchátka u nás zatím asi nikdo, ostatní výrobky značky Onkyo

Přidat komentář