Sluchátka Creative Sound Blaster EVO ZXR

  • Posted on: 12 August 2013
  • By: Hynek Veselý

Sluchátka Creative Sound Blaster EVO ZXR pro opravdové fajnšmekry.

Sluchátka Creative Sound Blaster EVO ZXR

Výborný zvuk a mnoho funkcí.

Vybíráme z textu od distributora sluchátek

Jak mužete zvýšit kvalitu zvuku ze sluchátek?

Využijte možnost zpracování zvuku prímo ve sluchátkách! Díky integrovanému zvukovému procesoru SB-Axx1™ sluchátek Sound Blaster EVO ZxR mužete v reálném case poslouchat výrazne zdokonalený zvuk. Nechte zapusobit poslech i z tech nejvíce komprimovaných zdroju.

50mm zvukové menice FullSpectrum™ sluchátek Sound Blaster EVO ZxR dokáží reprodukovat celý slyšitelný rozsah zvukového spektra, neunikne vám žádný tón.

Poslech hudby presne tak, jak to máte rádi

Máte rádi hudbu, která duní? Milujete basy? Nebo pri sledování filmu vyžadujete zvukové efekty, které vás pohltí? Jednoduchou zmenou nastavení zvuku pomocí aplikace Sound Blaster Central mužete provádet úpravy prehrávání v reálném case a vaše audio ihned ožije.

Zbavte se hluku

Náušníky sluchátek uši zcela zakrývají. Nedostane se k vám vnejší hluk a funkce aktivního potlacení hluku vás elektronicky zbaví také okolního hluku. At už se nacházíte v letadle nebo v metru, slyšíte pouze zvuk, který vás zajímá.

Dál mluvit

Chcete si nekoho poslechnout, aniž byste museli sundávat sluchátka? Stací stisknout tlacítko TalkThrough a pokracovat v rozhovoru.

Poslech zvuku ve špickové kvalite

S podpurnými technologiemi sluchátek aptX a AAC máte jistotu, že zvukový obsah prenášený prostrednictvím technologie Bluetooth je cistý a bez zpoždení. Užijte si svoje sluchátka ješte více! Se sluchátky Sound Blaster EVO ZxR si mužete vychutnat virtuální prostorový zvuk 7.1 jako v kine. Stací je pripojit k pocítaci PC nebo Mac.

Mikrofony s funkcí tvarování svazku VOICE FOCUS spolecne s pokrocilými technologiemi sluchátek CrystalVoice™ zajištují, že vás bude vždy dobre slyšet. Okolní hluk a ozveny, které mikrofony zachycují, jsou výrazne zredukovány. Eliminován je také nechtený hluk z príchozích hovoru. Technologie CrystalVoice vytvárí akustickou zónu, která zachycuje pouze váš hlas a nic jiného. 

Web prodejce: 
Hodnocení čtenářů: 
Orientační cena: 
6 909.00 Kč

Přidat komentář