Sluchátka Hello Kitty

Mám tady ideální a naprosto dokonalou věc, která se hodí k dnešnímu konci světa. Hlavová stereo sluchátka Hello Kitty.

Sluchátka Hello Kitty

Sluchátka Hello Kitty mají, jak jinak, krásnou růžovou barvu. Nepostrádají ani logo kočičky. Logo kočičky se jaksepatří a velmi výrazně usmívá z levého i pravého sluchátka - a dokonce je vyvedeno také na obou stranách sluchátek: z venku, i zevnitř.

Tato sluchátka s "odvážným, originálním a neotřelým designem" hrají překvapivě docela dobře. Připojit je můžete k jakémukoliv mp3 přehrávači s koncovkou pro 3,5 mm jack - a pak se sluchátky Hello Kitty na uších si jen rozpustile užívat poměrně kvalitní čistý zvuk, v každém případě zvuk prostý kočičího mňoukání. Přispívá k tomu i fakt, že sluchátka Helou Kitty mají pozlacený konektor.

Ale vážně: malé holčičky si tato sluchátka zamilují, ač si z pozice dospělého člověka myslíme o značce Hello Kitty cokoliv. Takže vám stejně nezbude nic jiného, než svým malým princeznám tato sluchátka koupit. Pokud se vám poštěstí, můžete taková sluchátka sehnat už za 600 Kč.

Sluchátka Hello Kitty

Existuje více verzí a typů sluchátek Hello Kitty. Jedním z výrobcků sluchátek s kočičkou je švédská společnost Coloud, která se zaměřuje na designově nápadité audio doplňky. Firma Coloud se svým sortimentem výrobků cílí převážně na mládež.

Klady: 

Kvalitní audio garantované značkou Coloud
Design (pokud jste milovníkem brandu Hello Kitty)

Zápory: 

Design (pokud nejste milovníkem brandu Hello Kitty)

Hodnocení čtenářů: 
Orientační cena: 
800 Kč

Přidat komentář