Solární čepice s větráčkem

Politici se s podnikavými podnikateli a s ČEZem handrkují o český solární průšvih, o dotace na solární energii, které nakonec potečou z kapes daňových poplatníků, ale našinci to může být putna (i když ty peníze, které se zbytečně cpou podnikavým podnikavcům kvůli hloupému či účelovému politickému rozhodnutí ho samozřejmě štvou). Jenže našinec si s energií ze sluníčka umí poradit po svém, umí ji zpracovat a použít sám, aniž by ruinoval státní pokladnu nebo zatěžoval elektrickou distribuční síť.

Solární čepice s větráčkem

Protože našinec si v těchto horkých dnech sedne někam do klidu, otevře lahváče pomocí nějakého speciálního, třeba mluvicího otvíráku na pivo, nasadí si na hlavu čepici se solárním panelem, nechá si do obličeje foukat studený vzduch z ekologicky napájeného ventilátoru a říká si: „Kurňa, no není na světě krásně?!“

Solární čepice s větráčkem možná nevyřeší problém se zneužíváním dotací na solární energii, ale věřte, že kšilt této kšiltovky vyřeší alespoň problém s přímým slunečním světlem, které by vám jinak svítilo přímo do očí, a větráček vás ochladí natolik, že v těchto teplých dnech na naše slavné politiky přestanete myslet a budete si užívat krásného a bezstarostného léta.

Ukažte politikům, co si o nich myslíte, a s heslem Solární kšiltovka na každé rozumné hlavě si zapněte ventilátory!

Solární čepice s větráčkem Vám na sluníčku zajistí čerstvý přísun vzduchu. Stačí s ní vyjít na přímé sluneční osvětlení a solární panel roztočí větráček zabudovaný v kšiltu čepice. Zaručujeme Vám, že s touto solární čepicí potěšíte každého turistu a cestovatele a ještě se společně perfektně pobavíte! Solární čepice je univerzální a padne na každou hlavu. Dodáváme v různých barevných provedeních, bez možnosti výběru.

Hodnocení čtenářů: 

Přidat komentář