Stolní lampa s pindíkem

  • Posted on: 28 May 2013
  • By: Lukáš Přeček

Chtěli byste mít doma kašnu, protože se vám líbí čurající andílci, kteří do kašen čurávají? Jenže nemáte na kašnu s čurajicím panáčkem doma v obýváku dost místa? Kamenná skulptura by se vám do rohu místnosti naproti televizi nevešla?

Stolní lampa s pindíkem

A co takhle stolní lampu, na tu v pokoji místo máte? A co takhle stolní lampu, která vypadá jako chlápek, který zrovna močí. Máte pro takovou doma místo i pochopení (jakože smysl pro humor)? A nevadí vám, že ten panáček z lampičky možná přímo nečurá, ale spíše má pindíka v pozici "připraven" a s funkcí zapínač / vypínač se nechystá močit, ale svítit. Takovou lampu byste doma chtěli mít?

Můžete!

Skvělá designová stolní lampa od značky Propaganda s názvem Plachý chlápek (One Man Shy), vám může dělat krásu doma v obývacím pokoji za necelé dva tisíce korun. Pokud máte byt v moderním stylu nebo si chcete pořídit do interiéru odvážnější doplňky a originální dekorace, je to jasná volba. Hlavně ženy se budou dennodenně těšit na večer, aby si mohly rozsvítit lampičku, neb vypínač její skrývá se tam, kam něžná ruka ženy šmátralky ráda šmátrá, jak by pravil poeta (či snad úchyl?)... Ano, ťapnout po pindíkovi a už se svítí, už se může vlézt s knížkou pod lampičku a číst si nějaký lechtivý román, např. 50 odstínů šedi nebo něco jiného, kde pindíci hrají podobě významnou roli.

Tato lampička od Propagandy má rozměry 35 × 15,5 × 13 cm, takže se lehce vejde na každý stůl, poličku nad gaučem či třeba na televizní stolek. A ještě jedna zajímavost se váže k této lampě. Když z podstavce lampičky (tedy panáčka) sundáte stínítko (cylindr), pobaví vás, jak panáčkovi doslova svítí hlava; přesně jako by dostál svému jménu a styděl se, jen nesvítí červeně (což by se dalo zařídit instalací patřičné žárovky).

Tak příznivcům originálního bytového designu a pindíků zvláště zdar! ...další dobrý tip na dárek přesně pro nás.

Rozpalte svého stydlína! Mr. P je známý sympaťák. A jako každý chlap, i on má magický čudlík, kterým ho doslova rozpálíte! Jenže musíte vzít v potaz, že i on někdy není zrovna ve formě a stydí se, a tak se schová za klobouček-stínítko. I ten je ovšem povedený, protože i když je Mr. P občas trochu trapně, snaží se být stále stylový. Rozměry: - 35 x 15,5 x 13 cm
Web prodejce: 
Klady: 
  • originální design
  • vhodný dárek, který pobaví a bude sloužit
Zápory: 
  • nehodí se do každého interiéru
Hodnocení čtenářů: 
Orientační cena: 
1 999.00 Kč

Komentáře

:D dobré!

Přidat komentář