Vánoční sleva na fotoaparáty a příslušenství Canon

Vánoční kampaně již běží v plném proudu a u některých prodejců se začínají objevovat zajímavé nabídky. Pokud uvažujete o "naježení" foťáku, mám pro vás informaci, za kterou asi budete rádi. Podívejte se na foťáky od Canonu!

Vánoční sleva na fotoaparáty a příslušenství Canon

Fotoaparáty Canon lze totiž o letošních Vánocích pořídit za zvýhodněné ceny. Jak to? Protože společnost Canon přichystala Vánoční akci, kdy na své vybrané typy foťáků a příslušenství poskytuje slevy. Mezi sortimentem v akci najdeme digitální fotoaparáty , zrcadlovky, objektivy a příslušenství značky Canon.

Sleva se uplatní ve formě cashback. To znamená, že vám Canon oproti účtence vrátí část peněz z nákupu. Může jít o částku až 5.000 Kč.

Řešení slevy formou vrácení peněz má tu velkou výhodu, že si zboží můžete koupit u různých prodejců, nemusíte kupovat přímo ve značkovce Canonu, kde to mají většinou dražší. Nakoupit můžete například ve specializovaném foto eshopu Megapixel (protože tam tomu rozumí) nebo třeba ve virtuálních obchoďácích jako je Kasa. Potom stačí mailem nebo poštou poslat do Canonu kopii účtenky - a penízky přisviští opět k vám jako na sáňkách samohoňkách. Podrobnější info o této akci najdete tady . Akce již skončila

Příklad zboží, na které se uplatňuje sleva:

Digitální kompakt Canon PowerShot SX50 

Poloprofesionální digitální zrcadlovka Canon EOS 7D 

Objektiv Canon EF 70-200mm f/4,0 L USM 

Blesk Canon Speedlite 430 EX II 

Hodnocení čtenářů: 

Komentáře

dooobrá akce!

Přidat komentář