Single, ženáč a appka na rozkoš

Dva kamarádi (zadaný a single) vedou online rozhovor o svých zážitcích s apkou na rozkoš.
6 min. čtení | 1125 slov

Z:

A já jí na to říkám: Nedělej si prdel. Ty jsi jako ještě nikdy nekouřila ptáka?

Prostě ne, řekla potichu a podívala se na mě. Ale jen tak úkosem nebo jak se to říká. Prostě ne přímo.

Ty její vyplašené oči, bys to musel vidět, kámo.

Zahanbeně sklopila zrak. Její dlouhé řasy pomalu proplachtily vzduchem.

Si to představ: Dívá se do země. Mlčí. Kouká mi na boty. Nebo možná na poklopec. Scéna jako vystřižená z tuctového porno filmu. Prostě tak, jak to mám rád.

Pak špitla: Nevím, jak se to dělá.

Cože, ty nevíš, jak se to dělá? Aha. Chytil jsem se příležitosti a začal jsem jí to vysvětlovat. Úplně od základů, pomalu, polopaticky a dopodrobna. A ona na mě jen koukala s otevřenou pusou a nevěřícně kroutila hlavou.

Uklidňoval jsem ji, že takové roztomilé děvče s tak hezkou pusinkou se to jistě naučí. Chlácholil jsem ji, že mi jí je líto, že je tak nepolíbená, že mi je líto, že o to nejlepší přichází. Že si to musí někdy vyzkoušet. Praxi teorií nenahradíš, to je jasný, říkám jí rozšafně, abych ji dostal do pohody. A hned jsem se jakože ochotně nabídl, že bych to pro ni tedy někdy udělal, že bych se jakože někdy pro ni obětoval, aby si to mohla vyzkoušet. Aby se jí kamarádky nesmály.

Na to ona zase jen tak potichu špitla: Opravdu? Píčo, fakt řekla opravdu. A usmála se na mě jak malá japonská školačka.

Ovšem, kámo, řeknu ti, já byl připravený. V trenkách se mi tísnil železný ingot rozžhavený doběla. Jen ho začít kovat. Ušlechtilá ocel.

Nejdříve tu bouli jemně ohmatala, pak mi rozepnula poklopec a opatrně si ho vyndala z kalhot, přesně podle mých pokynů, udělala to přesně tak, jak jsem jí řekl.

Jenže nažhavený čurák se z kalhot vymrštil jako atlet při skoku o tyči, zapulsoval, vyklouzl jí z ruky, zhoupl se jako kyvadlo pod hodinami a začal mohutnět, sílit, tvrdnout a stoupat. Vytřeštila na něj oči.

Úplně jí spadla brada. Neboj, povzbudil jsem ji, to dáš! Máš na to!

A taky že jo, za chvíli ho už měla plnou pusu. Jen si mlaskala.

Se mi ani nechce věřit, jak o tom teď tak přemýšlím, že to ještě nikdy před tím nedělala. Byla fakt dobrá. Skoro bych řekl zkušená, i když tvrdila, že ne, že to dělá poprvé. Šlo jí to hezky od ruky. Hned pochopila kam sáhnout a jak. Prostě šikulka. Možná přirozený talent.

A na čems byl ty?


S:

Čau.

Bylo to docela podobné. Aspoň ten začátek. Možná zase zkouší nový algoritmus a cpou to teď všem lidem.


Z:

Nebo hledáme stejné věci.


S:

Jo, možná, ale já si platím to prémium, tak víš jak… mám to mnohem lepší: Dám jí obličej, jaký chci, a tak.

Přesně podle mých představ.


Z:

Jo, tos říkal.


S:

Tak jsem jí zase namontoval ksicht od Mirky z účtárny. Však víš. Ta mě baví. Jen jí vždycky navolím větší kozy a delší vlasy. A trochu tmavší.

I když co já vím, jak má doopravdy velké kozy. Nosí takové volné oblečení.


Z:

Ty jsi hračička.


S:

Fajšmekr, vole.


Z:

Já na to dlabu, se mi za to nechce vyhazovat prachy. A hrát si s tím. Stejně to nejradši dělám pokaždé s někým jiným. Nechávám to na náhodný výběr.


S:

No jo, jenže já jsem do Mirky zamilovaný. A jsem jí věrný. Líbí se mi to s ní.


Z:

Úplně jsi mě rozněžnil.


S:

:-)*


Z:

A proč se tedy nevysereš na všechny ty pluginy a deep fake a nezajdeš rovnou za Mirkou, že byste to mohli dát dohromady? Je taky single, ne? A u oběda spolu vždycky prokecáte hodinu. Jak dvě buzny.

Může na tobě oči nechat, Romeo.


S:

Ty jsi vůl, ty vole, jsem rád, že jsem sám. Tím už jsem si prošel. Mám rád svůj klídek, nikdo mi do ničeho nekecá a nedělá krky…


Z:

Jj, o tom mi povídej, pro nás ženáče je to denní chleba.


S:

Přesně tak. Jako dneska, že? V té scéně, když říkala, že neví, jak se to dělá, tak já na ni jen tak ledabyle houkl, že na tom nic není, že strčit péro do huby umí každá coura, natož účetní, a hned jsem ho vytáhl z kalhot a zamával s ním a bylo to.

Mirka mrkla na mého zvadlého ptáka, usmála se, automaticky si k němu klekla, dotkla se ho, olízla se, prostě tak, jak to má být.

A teď si představ, že bych nějaké takové real Mirce z účtárny musel vysvětlovat, co po ní chci.


Z:

Myslím, že by to pochopila velice rychle, kdybys jí pod nosem zamával svým gumovým pérem…


S:

Jasně, pochopila, ale to ještě neznamená, že by to taky tak udělala. A třeba by jí ještě k tomu mohla zrovna strašně rozbolet hlava nebo co já vím, že? To známe, tydlecty!


Z:

DIY :-)*


S:

Přesně tak. A proto prostě MOJE Mirka bez zdlouhavého okecávání a doprošování se a zdržování začne hned sama od sebe dělat přesně to, co má, co chci: lízat, cucat, sát, držet. Tečka.

A pak to je jedna dvě.

Dneska jsem jí to vysypal na kozy, na pusu i na vlasy, prostě cajk. Ani necekla. Ještě se v tom rochnila.

A kams stříkal ty?


Z:

Dovnitř.


S:

Fakt?


Z:

Jo, já ji pak ještě trtkal, víš, byla ještě panna, tak jsem to vzal jedním vrzem. A nechal to všechno vevnitř. Poslední záběr jsem měl, jak to z ní pomalu vytéká ven, ale to už jsem ani nedokoukal, už jsem se odlogoval.


S:

To je škoda, ne? Tos přišel o to nejlepší.


Z:

Ani ne. Mě to už moc nebere, když je po tom. A taky jsem nevěděl, v kolik dorazí manželka s dětmi, tak jsem to radši zavřel, aby neměla pindy.

Někdy ti mám takový pocit, že ji podvádím.


S:

Koho? Manželku? To je kravina.


Z:

Já vím, ale i tak. Někdy mě to prostě napadne.


S:

Kdyby sis tam nahrál Mirku jako já nebo někoho, koho znáš, tak neřeknu, ale tak?


Z:

Jo, i tak.


S:

A ty si snad myslíš, že tvoje ženská to nedělá? Kdo ví s kým, ty vole! Se prober! Třeba zrovna ona si všechny ty frajery z appky nadšeně personalizuje.

Až jí z toho pička naskakuje.

By ses divil, po kom taková ženská perverzní, neukojená, nadržená, unuděná dokáže zatoužit. Našteluje si tam klidně ksicht tvého dobrého kamaráda. Hlavně, když ji to rajcuje.

Třeba můj.


Z:

Haha, to si nemyslím.


S:

Si to představ!


Z:

Si to nechci představit, kámo, má žena má vkus.

Hele, promiň, musím končit, uvidíme se, zatím.

Z opustil konverzaci.